Jeżeli ważna jest dla Ciebie duchowość to pracuje również czytając Kroniki Akashy.

Co zyskasz na sesji czytania Kronik Akashy? 

– Dostaniesz wkazówki co do Twojego życia, pracy, związku,

– Otrzymasz konkretne odpowiedzi na zadawane przez Ciebie pytania,

– Dostaniesz wsparcie i drogowskaz co do trudnych momentów w Twoim życiu,

– Spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy i poznasz siebie,

– Wprowadzisz większą równowagę i spokój do swojego życia,

– Poznasz swoje blokady i uwolnisz się od nich,

– Uzdrowisz obszary w Twoim życiu dotyczące np. relacji, zmiany miejsca pracy etc.

Jak wygląda sesja czytania Kroniki Akaszy?

Proces czytania Kronik Akashy odbywa się tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Do Twoich Kronik wchodzimy za Twoim pozwoleniem i prośbą, poprzez modlitwę.

Na Twoje pytania dostaję odpowiedzi od Twoich Przewodników Duchowych, Nauczycieli, Istot Światła w formie obrazów, słów i symboli. Zawsze dopytuję o dogłębne objaśnienie tych obrazów. Zwykle są to bardzo wzruszające lecz konkretne spotkania, podczas których możesz zadać pytania dotyczące Twoje pracy, związku, relacji, tego co Cię trapi, co jest w Twoim życiu najważniejsze. Czytanie odbywa się po umówieniu i trwa do 60-75 minut. 

 

Rekomendacje sesji Akashy

To co Gosia robi na sesjach Akashy jest mega. Mocno wykracza poza, ramy standardowego postrzegania świata. Musisz wyłączyć rozum, zaufać swojej intuicji i emocjom i dać się poprowadzić temu co się wydarzy. Możesz być bardzo zaskoczona. Często tak jest, że naszym doradcą jest rozum. A to nie umysł powinien być naszym doradcą a serce. Gosia pomogła mi, zobaczyć co naprawdę mówi moje serce, moje emocje, co mówi mi moja dusza. Gosia to tylko otwiera. Niewiele myślę osób na świecie ma takie możliwości. Jeśli chcesz pozytywnych zmian w swoim życiu, to tylko się na nie otwórz i skorzystaj z pomocy Gosi.

Anna Koc

Poczułam, że właśnie potrzebuję sesji Akashy, by zadać ważne dla mnie pytania i usłyszeć odpowiedzi. Od kogo? Od Siebie, Duszy, Opiekunów, Aniołów. Tuż przed pierwszą sesją poczułam lęk, który próbowałam ukryć. Na szczęście Małgosia z uważnością i empatią zrobiła dla niego miejsce. Dzięki temu zrozumiałam schemat mojego działania. Czułam się podczas tego procesu bezpiecznie prowadzona, z otwartością i akceptacją dla mnie, moich emocji, tempa. Odkryłam ważne dla mnie „puzzle” i zrozumiałam pełen obraz mojego życia, który układam. Korzystam z tych informacji do dzisiaj. Było to bezcenne doświadczenie, za które jestem ogromnie wdzięczna. Serdecznie polecam sesje z Małgosią wszystkim, którzy chcą wiedzieć, zrozumieć i skorzystać z cennych informacji, w bezpieczny dla siebie sposób.

Agata Gebhardt

Jeśli doświadczyłaś w Życiu tematów trudnych, toksycznych, a nawet uwłaczających kobiecej godności, to Gosia jest tą osobą, do której warto się wybrać na sesję Akashy. Małgosia pokazała mi genialną technikę uwolnienia. Sama nie byłam w stanie dotrzeć do istoty rzeczy, z wsparciem Małgosi wykonałyśmy bardzo głęboki, oczyszczający i uwalniający proces. Po tym spotkaniu czuję, że odzyskałam siebie w całości. Przede wszystkim moją dziewczęcość, kobiecość, poczucie humoru, sensualność, lekkość myślenia i działania. Teraz mogę w pełni skoncentrować się na moim Życiu i mojej rodzinie. Czuje się kompletna, piękna, poskładana w całość tak, jakbym odebrała części mojej duszy porozrzucane po różnych miejscach Świata.

Ewelina Hadam