Obszary, w jakich działam

UWOLNIJ SIĘ OD STRESU

 • uwolnisz się od frustracji i zrobisz porządek w swojej głowie oraz w swoim życiu

 •  nauczysz się organizować, nadawać priorytety i stawiać granice

 • odzyskasz czas i odnajdziesz najlepszy dla siebie sposób regeneracji

ODNAJDŹ KIERUNEK

 • nabierzesz pewności siebie i odnajdziesz kierunek, w którym chcesz iść

 • nazwiesz swoje kompetencje i poznasz mocne strony

 • obudzisz w sobie odwagę by sięgać po nową pracę czy awans

ODZYSKAJ SPOKÓJ

 • zrozumiesz schematy swojego działania i uwolnisz się od negatywnych programów

 • odzyskasz zaufanie do swoich możliwości

 • poznasz pełny obraz swojego życia i poczujesz się kompletna

Uwolnij się od stresu

PAKIET (5h)

Dzięki pracy w tym programie:

 • uwolnisz się od frustracji i zrobisz porządek w swojej głowie
 • nauczysz się organizować, nadawać priorytety i stawiać granice
 • odzyskasz czas i odnajdziesz najlepszy dla siebie sposób regeneracji

Odnajdź kierunek

PAKIET (7h)

Dzięki pracy w tym programie:

 • nabierzesz pewności siebie i odnajdziesz kierunek, w którym chcesz iść
 • nazwiesz swoje kompetencje i poznasz mocne strony
 • obudzisz w sobie odwagę by sięgać po nową pracę czy awans

Odzyskaj spokój

PAKIET (9h)

Dzięki pracy w tym programie:

 • zrozumiesz schematy swojego działania i uwolnisz się od negatywnych programów
 • odzyskasz zaufanie do swoich możliwości
 • poznasz pełny obraz swojego życia i poczujesz się kompletna

Rekomendacje

Dzięki sesjom coachingowym zmieniła się moja postawa wobec siebie, ponieważ zaczęłam zauważać swoje mocne strony i talenty. Nauczyłam się asertywności, poprawiłam komunikację z ludźmi w pracy. Poświęcam więcej czasu rodzinie, gdyż odkryłam swoje wartości i to co jest dla mnie tak naprawdę ważne.

Magdalena Chacaga – Służalska

Doceniam w pracy z Małgosią szczególnie jej wnikliwość i trafność spostrzeżeń, a także troskę. Wspólna praca wychodzi poza sztywne ramy. Dostałam narzędzia, które otworzyły mi oczy i pomogły pomiędzy naszymi spotkaniami. Stosuję je na co dzień – wzmacniają mnie i pozwalają wrócić na właściwe tory.

Ewa Rykowska

Podczas sesj z Małgosią czułam się bezpiecznie prowadzona, z otwartością i akceptacją dla mnie, moich emocji, tempa. Odkryłam ważne dla mnie „puzzle” i zrozumiałam pełen obraz mojego życia, który układam. Korzystam z tych informacji do dzisiaj. Było to bezcenne doświadczenie, za które jestem ogromnie wdzięczna. Serdecznie polecam sesje z Małgosią wszystkim, którzy chcą wiedzieć, zrozumieć i skorzystać z cennych informacji, w bezpieczny dla siebie sposób.

Agata Gebhardt

To co Gosia robi na sesjach Akashy jest mega. Mocno wykracza poza, ramy standardowego postrzegania świata. Musisz wyłączyć rozum, zaufać swojej intuicji i emocjom i dać się poprowadzić temu co się wydarzy. Możesz być bardzo zaskoczona. Często tak jest, że naszym doradcą jest rozum. A to nie umysł powinien być naszym doradcą a serce. Gosia pomogła mi, zobaczyć co naprawdę mówi moje serce, moje emocje, co mówi mi moja dusza. Gosia to tylko otwiera. Niewiele myślę osób na świecie ma takie możliwości. Jeśli chcesz pozytywnych zmian w swoim życiu, to tylko się na nie otwórz i skorzystaj z pomocy Gosi.

Anna Koc

Małgosia pokazała mi genialną technikę uwolnienia. Sama nie byłam w stanie dotrzeć do istoty rzeczy, z wsparciem Małgosi wykonałyśmy bardzo głęboki, oczyszczający i uwalniający proces. Po tym spotkaniu czuję, że odzyskałam siebie w całości. Przede wszystkim moją dziewczęcość, kobiecość, poczucie humoru, sensualność, lekkość myślenia i działania. Teraz mogę w pełni skoncentrować się na moim życiu i mojej rodzinie. Czuje się kompletna, piękna, poskładana w całość tak, jakbym odebrała części mojej duszy porozrzucane po różnych miejscach świata.

Ewelina Hadam

Praca coachingową z Małgosią pokazała mi gdzie leży źródło moich problemów, pozwoliła spojrzeć na wszystko z innej strony i przepracować wszystko tak, żeby ze spokojem iść do przodu.

Wioletta Nowakowska

Nasze sesje spełniły w 100 % moje oczekiwania, mimo, że wiele ćwiczeń mnie zaskoczyło. Bardzo potrzebowałam pomocy w uporządkowaniu swoich celów, marzeń i oczekiwań i Małgosia pomogła mi krok po kroku „zrobić porządek w mojej głowie”, lepiej się poznać i zrozumieć. Pokazała mi jak ze sobą i nad sobą pracować. Ważny dla mnie był też fakt, że ma „kobiecy” punkt widzenia wielu spraw i zjawisk. Ogromną zaletą Małgosi jest jej sposób i pomysł na motywowanie-taktowny, ale bardzo skuteczny. I o to chodzi. Szczerze polecam współpracę z Małgosią Wydmańską. I dziękuję?

Magda Bartkowiak

Sesje z Malgorzatą pomogły mi przede wszystkim na nowo odkryć siebie jako osobę przekonaną o swojej wartości, o sile jak i potencjale jaki z powodzeniem mogę wykorzystać. Nabranie pewności siebie pomogło mi także w zmianie pracy, w świadomym i pewnym siebie nazwaniu swoich kompetencji i mocnych stron, w budowaniu swojego wizerunku eksperta. Praca z Małgosią pomogła mi również w wyuczeniu w sobie mechanizmów asertywności i stawiania granic, co z pewnością przyczynia się do większej efektywności codziennej pracy. Polecam współpracę z Małgorzatą Wydmańską jako doświadczonym menedżerem i coachem.

Monika Wilk

Pracowałam z Gosią na indywidualnych sesjach coachingowych. Gosia ujęła mnie zaangażowaniem i swoim przygotowaniem w roli coach’a. Cenię w Gosi autentyczne zaangażowanie w to co robi, dyskrecję, jej warsztat,  a przede wszystkim pasję, z jaką podchodzi do idei coachingu na co dzień.  Przy okazji następnego zakrętu życiowego z pewnością zwrócę się do Gosi o pomoc – mój sprawdzony adres!

Edyta Bojda-Pastuszczyn

Masz dość bycia zapracowaną?

Odzyskaj spokój i kierunek.