Moja historia

Nie uwierzysz, ale jeszcze dwa lata temu byłam wielkim chodzącym kłębkiem nerwów, miesiącami bolała mnie głowa, jednak nie dawałam sobie szans na odpoczynek. Przez kilkanaście lat pracowałam w korporacjach jako manager, gdzie odpowiedzialna byłam za przenoszenie procesów księgowych, hr’owych z różnych krajów do Polski.

Co wiązało się z wieloma wyjazdami, pracą z wieloma interesariuszami z USA, Europy i Azji, w różnych strefach czasowych oraz z ocenianiem, zatrudnianiem, zwalnianiem pracowników. Miałam nienormowany czas pracy… a dojazdy do pracy zajmowały mi 3 – 4 godziny dziennie. Praktycznie 12-14 godzin byłam poza domem…

Na swoje wypalenie zapracowałam sobie nie słuchając siebie i swojego ciała. Syndrom Zosi Samosi nie opuszczał mnie, a do tego wysoki poziom odpowiedzialności nie pozwalały mi prosić o pomoc. Perfekcjonizm i poczucie, że od siebie wymagam więcej niż od innych nie pozwolił mi wrzucić na luz….

 

Dziś mogę powiedzieć, że popełniłam wobec siebie wszystkie możliwe błędy. Byłam pracoholiczką, która za bardzo przejmowała się swoją pracą i rolą, nie pracowałam w zgodzie ze swoimi talentami, nie potrafiłam stawiać granic. Zmuszałam się do bycia w roli, za którą nie przepadałam. Brałam na siebie za dużo. Nie potrafiłam efektywnie delegować ani odpoczywać. Brałam pracę i myśli o niej do domu. Nie wysypiałam się, nie jadłam. Nie dawałam sobie szansy na odpoczynek ani regenerację.

Kiedy doprowadziłam u siebie do chronicznego bólu głowy i poczucia odcięcia od przeciążonego ciała, dotarło do mnie, jaką krzywdę wyrządziłam sobie, działając jak robot. I jaką krzywdę wyrządziłam swojej rodzinie, a przede wszystkim swoim dzieciom nie będąc dla nich obecną.

Zaczęłam krok po kroku uczyć się dbać o siebie. Na początku pytałam siebie, co naprawdę jest dla mnie ważne, czego pragnę, aby z czasem spokojnie to osiągnąć. Skupiłam się na odzyskaniu zdrowia. Zmieniłam pracę i sposób funkcjonowania, odnalazłam czas dla rodziny, i dla siebie.

W moich poszukiwaniach odkryłam również Kroniki Akashy, która pomogła mi zrozumieć siebie na głębszym poziomie i uwolnić się programu „harówka”.

Dzisiaj pomagam kobietom w wychodzeniu ze stresu i wypalenia, dzięki czemu zatrzymują pędzący kołowrotek, odzyskują spokój. Wsłuchują się w swoje potrzeby, skutecznie realizują się w swoim życiu i pracy.

Pracuje coachigowo, a z tymi klientkami, które są gotowe na spotkanie ze swoją Duszą zapraszam na odczyt z Kronik Akashy.

W moich klientach wyzwalam światło i moc, aby mogły z lekkością pracować, stawiać granice, odpoczywać i realizować swój potencjał w zgodzie ze swoimi talentami.

Moją misją jest budzić w kobietach ich światło i moc, aby mogły je przekazywać bliskim i swoim dzieciom.

Obszary, w jakich działam

UWOLNIJ SIĘ OD STRESU

  • uwolnisz się od frustracji i zrobisz porządek w swojej głowie

  • nauczysz się organizować, nadawać priorytety i stawiać granice

  • odzyskasz czas i odnajdziesz najlepszy dla siebie sposób regeneracji

ODNAJDŹ KIERUNEK

  • nabierzesz pewności siebie i odnajdziesz kierunek, w którym chcesz iść

  • nazwiesz swoje kompetencje i poznasz mocne strony

  • obudzisz w sobie odwagę by sięgać po nową pracę czy awans

ODZYSKAJ SPOKÓJ

  • zrozumiesz schematy swojego działania i uwolnisz się od negatywnych programów

  • odzyskasz zaufanie do swoich możliwości

  • poznasz pełny obraz swojego życia i poczujesz się kompletna

Moje doświadczenie

Wieloletni menadżer w projektach międzynarodowych. Coach Kobiet zapracowanych. Przeszła drogę od wypalania do spokoju i obecnie uczy Kobiety odzyskiwać siebie i swój kierunek zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Współorganizatorka cyklicznych konferencji dla Kobiet: „Jak świadoma to Kobieta”, gdzie zaprasza ekspertów, z różnych dziedzin do podzielenia się wiedzą o rozwoju, rozwijaniu kariery, biznesu i dobrostanu. Jest absolwentką Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” prowadzonym przez Erickson Coaching International, absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również Flow Consultant’em metody rozpoznawania talentów i budowania zespołów opartych na talentach – Talent Dymanics. Jej misją jest budzenie światła i mocy w kobietach, aby mogły to światło i moc przekazać bliskim i swoim dzieciom.

 

Masz dość bycia zapracowaną?

Odzyskaj spokój i kierunek