Rekomendacje

Zwróciłam się do Gosi w momencie zakrętu zawodowego – krótko po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Różne okoliczności sprawiały, że nie czerpałam satysfakcji z nowej sytuacji zawodowej. Mimo tego, kiedy pojawiła się oferta pracy u konkurencji w nowej dla mnie roli,  z potencjalnie lepszymi warunkami pracy, decyzja nie była dla mnie oczywista. Długo się wahałam, suma plusów i minusów dla nowego i starego rozwiązania wciąż się bilansowała.

Podczas sesji coachingowych Gosia pomogła mi określić problem z jakim się borykałam, uporządkować myśli i wydobyć z nich kwestie dla mnie priorytetowe. Gosia ujęła mnie zaangażowaniem i swoim przygotowaniem w roli coach’a. Kilka „ćwiczeń” zaproponowanych przez Gosię sprowokowało mnie do zadania sobie istotnych w tej sytuacji pytań, samodzielnej oceny tego, co dla mnie istotne, a w konsekwencji podjęcia decyzji przybliżającej mnie do obranego celu. Cenię w Gosi autentyczne zaangażowanie w to co robi, dyskrecję, jej warsztat,  a przede wszystkim pasję, z jaką podchodzi do idei coachingu na co dzień.  Przy okazji następnego zakrętu życiowego z pewnością zwrócę się do Gosi o pomoc to mój sprawdzony adres!

Edyta Bojda-Pastuszczyn

Umów się na gratisową sesję >

Co dały mi sesje coachingowe z Małgorzatą? Przede wszystkim na nowo odkryłam siebie, jako osobę przekonaną o swojej wartości, o sile i potencjale jaki z powodzeniem mogę wykorzystać. Nabranie pewności siebie pomogło mi także w zmianie pracy, w świadomym i pewnym siebie nazwaniu swoich kompetencji i mocnych stron, w budowaniu swojego wizerunku eksperta. Praca z Małgosią pomogła mi również w wyuczeniu w sobie mechanizmów asertywności i stawiania granic, co z pewnością przyczynia się do większej efektywności codziennej pracy.

Polecam współpracę z Małgorzatą Wydmańską jako doświadczonym menedżerem i coachem.

Monika Wilk

Umów się na gratisową sesję >

Kochane dziewczyny. Całym sercem Wam polecam spotkanie z Małgosią Wydmańską. Jeśli doświadczyłaś w życiu tematów trudnych, toksycznych, a nawet uwłaczających kobiecej godności, to Gosia jest tą osobą do której warto się wybrać na sesję czytania Kronik Akashy. Ma wrodzony dar do pracy z kobietami, wyczucie, empatię, doświadczenie. Przyszłam do Gosi po to, żeby uwolnić połączenia energetyczne z osobami z którymi relacje zakończyły się dawno temu. Natomiast nadal czułam projekcje tych osób na mój temat. Małgosia pokazała mi genialną technikę uwolnienia. Sama nie byłam w stanie dotrzeć do istoty rzeczy, z wsparciem Małgosi wykonałyśmy bardzo głęboki, oczyszczający i uwalniający proces. Po tym spotkaniu czuję, że odzyskałam siebie w całości. Przede wszystkim moją dziewczęcość, kobiecość, poczucie humoru, sensualność, lekkość myślenia i działania. Teraz mogę w pełni skoncentrować się na moim Życiu i mojej rodzinie. Czuje się kompletna, piękna, poskładana w całość tak, jakbym odebrała części mojej duszy porozrzucane po różnych miejscach Świata 🙂 Bardzo Ci Małgosia dziękuję. Dziewczyny, koniecznie pójdźcie do Gosi na kroniki Akaszy. To będzie wzruszające spotkanie. Zobaczycie

Ewelina Hadam

Umów się na gratisową sesję >

Nasze sesje spełniły w 100 % moje oczekiwania, mimo, że wiele ćwiczeń mnie zaskoczyło. Bardzo potrzebowałam pomocy w uporządkowaniu swoich celów, marzeń i oczekiwań i Małgosia pomogła mi krok po kroku „zrobić porządek w mojej głowie”, lepiej się poznać i zrozumieć. Pokazała mi jak ze sobą i nad sobą pracować. Ważny dla mnie był też fakt, że ma „kobiecy” punkt widzenia wielu spraw i zjawisk. Ogromną zaletą Małgosi jest jej sposób i pomysł na motywowanie-taktowny, ale bardzo skuteczny. I o to chodzi. Szczerze polecam współpracę z Małgosią Wydmańską. I dziękuję?

Magdalena Bartkowiak

Umów się na gratisową sesję >

Poczułam, że właśnie potrzebuję sesji Akashy, by zadać ważne dla mnie pytania i usłyszeć odpowiedzi. Od kogo? Od Siebie, Duszy, Opiekunów, Aniołów. Tuż przed pierwszą sesją poczułam lęk, który próbowałam ukryć. Na szczęście Małgosia z uważnością i empatią zrobiła dla niego miejsce. Dzięki temu zrozumiałam schemat mojego działania. Czułam się podczas tego procesu bezpiecznie prowadzona, z otwartością i akceptacją dla mnie, moich emocji, tempa. Odkryłam ważne dla mnie „puzzle” i zrozumiałam pełen obraz mojego życia, który układam. Korzystam z tych informacji do dzisiaj. Było to bezcenne doświadczenie, za które jestem ogromnie wdzięczna. Serdecznie polecam sesje z Małgosią wszystkim, którzy chcą wiedzieć, zrozumieć i skorzystać z cennych informacji, w bezpieczny dla siebie sposób.

Agata Gebhardt

Umów się na gratisową sesję >

Praca coachingowa z Małgosią pokazała mi gdzie leży źródło moich problemów, pozwoliła spojrzeć na wszystko z innej strony i przepracować wszystko tak, żeby ze spokojem iść do przodu. Małgosiu dziękuję Ci za ten proces, już zawsze będziesz moim aniołem stróżem 🙂

Wioletta Nowakowska

Umów się na gratisową sesję >

Dzięki sesjom coachingowym odzyskałam wewnętrzny spokój, poukładałam swoje życie zawodowe, a co za tym idzie i życie prywatne.

Teraz działam  skutecznie, wsłuchuję się w siebie. Cieszę się, że odnalazłam kierunek, w którym chce iść. To na prawdę olbrzymia ulga, a zarazem satysfakcja przejąć świadomie stery swojego życia i działać w zgodzie ze sobą. Ze zrozumieniem, że wszytko jest we mnie. Wspólna praca z Małgosią odmieniła moje życie. To osoba, której można zaufać, a jej profesjonalizm i empatia są nastawione na drugiego człowieka. Polecam z całego serca.

Elżbieta Dzierzgowska

Umów się na gratisową sesję >

To co Gosia robi na sesjach Akashy jest mega. Mocno wykracza poza, ramy standardowego postrzegania świata. Musisz wyłączyć rozum, zaufać swojej intuicji i emocjom i dać się poprowadzić temu co się wydarzy. Możesz być bardzo zaskoczona. Często tak jest, że naszym doradcą jest rozum. A to nie umysł powinien być naszym doradcą a serce. Gosia pomogła mi, zobaczyć co naprawdę mówi moje serce, moje emocje, co mówi mi moja dusza. Gosia to tylko otwiera. Niewiele myślę osób na świecie ma takie możliwości. Jeśli chcesz pozytywnych zmian w swoim życiu, to tylko się na nie otwórz i skorzystaj z pomocy Gosi.

Anna Koc

Umów się na gratisową sesję >

Z Małgosią pracowałam podczas kilku sesji. Doceniam szczególnie jej wnikliwość i trafność spostrzeżeń, a także troskę. Wspólna praca wychodzi poza sztywne ramy. Dostałam narzędzia, które otworzyły mi oczy i pomogły pomiędzy naszymi spotkaniami. Stosuję je na co dzień – wzmacniają mnie i pozwalają wrócić na właściwe tory.

Ewa Rykowska

Umów się na gratisową sesję >

Jeśli potrzebujesz wejść w swoje pole energetyczne i świadomie przeżyć swój proces… Gosia jest kimś kto Cię poprowadzi jako przewodnik duchowy i wskaże Ci drogę. Jest to bardzo głębokie przeżycie, a jej wrażliwe podejście pomaga  przejść tą drogę delikatnie.

Natalia Chabiniak

Umów się na gratisową sesję >

Sesje coachingowe z Małgosią pomogły mi poukładać swoje priorytety i podjąć konkretne decyzje w istotnych dla mnie kwestiach i etapach mojego życia zwłaszcza zawodowego. Pozwoliły mi przemyśleć, przerobić w spójny i logiczny sposób tematy, które chaotycznie krążyły w mojej głowie. Po sesjach odzyskałam spokoju ducha i mogłam skoncentrować się na podejmowaniu konkretnych akcji i mieć jasno określony cel. Wizualizacja celu bardzo pomogła mi pewnie i ze spokojem ducha realizować kroki pośrednie. Jestem ci bardzo wdzięczna za sesje bo w kwestiach ważnych, mających wiele za i przeciw udało mi się podczas każdego wieczoru osiągnąć wewnętrzny spokój i balans.

Polecam sesje z Gosia z kilku powodów: duży profesjonalizm w prowadzeniu sesji, elastyczność w ustalaniu godzin sesji, duża uwaga w słuchaniu, łatwość w nawiązaniu relacji, komunikatywność skupienie się na osiągnięciu celu i doprowadzenie do wypracowania rozwiązania. Wiem, że jak będę znowu na rozdrożu to będę się do ciebie – Gosiu zgłaszać.

Na pewno skorzystam jak będę w rozsypce i stracę z oczu mój cel, po to aby znowu go odnaleźć bo sesja z Gosią zawsze przynosi mi konkretne rozwiązanie i spokój ducha.

Ewelina Tokarz

Umów się na gratisową sesję >

Dzięki sesjom coachingowym zmieniła się moja postawa wobec siebie, ponieważ zaczęłam zauważać swoje mocne strony i talenty. Nauczyłam się asertywności, poprawiłam komunikację z ludźmi w pracy. Poświęcam więcej czasu rodzinie, gdyż odkryłam swoje wartości i to co jest dla mnie tak naprawdę ważne.

Wcześniej byłam nieszczęśliwa z powodu tego czym się zajmuje, nie cieszyło mnie to i nie widziałam dla siebie perspektyw. Podjęcie decyzji o przekwalifikowaniu się, zapisanie się na studia naładowało mnie energią do działania.

Umocniłam się w przekonaniu, że mój pomysł na zmianę zawodową jest słuszny.

Magdalena Chacaga – Służalska

Umów się na gratisową sesję >

Jestem bardzo zadowolona z programu zajęć, ich treści  i sposobu w jaki zostały przeprowadzone. Profesjonalizm, przyjazna atmosfera, otwartość i ukierunkowanie na potrzeby i realizację założonych celów. Niezwykle interesujące, inspirujące, pobudzające kreatywność ćwiczenia, które później można wykonywać samodzielne każdego dnia.

Program coachingowy pozwolił mi dotrzeć do mojego wnętrza i prawdziwych potrzeb. Otworzył umysł i serce na nowe lepsze możliwości. Dodał pewności siebie i wiary w swoje zasoby i możliwości. Pomógł uporać się z dawnymi uprzedzeniami, problemami. Wyleczył przykre doświadczenia, które miały wpływ na dotychczasowe wybory i nieuświadomione wcześniej blokady. Wreszcie doświadczyłam pozytywnej i budującej energii.

Serdecznie polecam proces coachingowy, który ukierunkuje Cię na sukces, dzięki niezwykle pomocnym narzędziom.

Victoria Sobczak

Umów się na gratisową sesję >

Masz dość bycia zapracowaną?

Odzyskaj spokój i kierunek.